O nás

Kdo jsem

Nezávislý a samostatný profesionál na poli interierového designu.

Ukážu Vám iteriérové triky a kouzla která nevidíte a ani netušíte, že existují. Dám Vašemu domovu či podniku nový rozměr, novou hloubku a velký přesah. Z Vašeho domova udělám místo, kam se budete vracet natěšení a budete neustále spokojení. Z Vaší restaurace, kavárny či kanceláře vytvořím svět, ve kterém budete Vy a Vaši hosté rádi a budou se rádi vracet.

I vy nakonec pochopíte, že investice do vašeho domova či podniku se vyplatí. Protože hodně moc vrací.

Náš tým

Jsme rodinná firma

PAVEL VRZÁK
/ majitel, designér

Designer, nákupčí, mistr řemeslníků, dráb, profík, konzultant, poradce, prostě ten kdo dává směr...

LUCIE VRZÁKOVÁ
/ asistent

Pravá ruka, asistentka, sekretářka, první dáma, prostě cherchez la femme naší firmy


Jaké styly tvoříme:

Art deco styl

Art déco je výjimečný styl, který vznikl na počátku století. Tento styl se vyznačuje především jednoduchostí, elegantností a sofistikovaností, která se projevuje ve špičkovém a dokonalém zpracování. Z pohledu interiérového zařízení jsou používány luxusní materiály, geometrické vzory, různé druhy čalounění, výrazné tapety a extrémně lesklé povrchy. Nábytek Art déco je designově minimalistický, jednoduchý, ale na druhou stranu velmi okázalý a výstižný. Nejčastěji se využívají materiály jako sklo, chrom, exotické dřeviny, kůže nebo pevné látky.

Luxusní styl

Luxusní styl je výjimečný styl. Typická je kombinace moderních a historizujících prvků. V interiérech se objevují prvky z tmavého dřeva a těžké a dřevité interiérové vůně. Využívají se tmavé barvy stěn, nejvíce tóny hnědé, bodró, smaragdově zelená. Na zdech se objevují strukturované tapety s elegantními motivy. Důraz se klade na lesk a třpyt, který se potkává s glamour motivy. Pro luxusní styl jsou typické přírodní materiály jako jsou srsti, hadí nebo krokodýlí kůže. Pro interiér jsou typické kožešiny, hedvábí, satén, ale také kůže nebo koberce s vysokým vlasem.

Minimalistický styl

Minimalistický styl se projevuje čistými a jednoduchými tvary, praktičností, estetikou a hlavně funkčností. V interiérech se objevují střídmé materiály, čistoté linie a celý prostor vždy působí vzdušným a prostým, nikoli však studeným a neosobním dojmem. Minimalistický styl omezil dekorační prvky na úplný základ, jen na to, co je funkční a estetické. Kladen je důraz na dokonalé zpracování a povrch. Škála barev je převážně zaměřená na bílou a černou, doplněna o zemité tóny.

Moderní styl

Moderní styl je odrazem nových trendů a technologií do interiéru. Umí snoubit praktičnost a moderní design. Charakteristické jsou pro něj elegantní linie, variabilita a jednoduchost. V moderních interiérech se používá plastový nábytek a celý prostor je působí glamour. Prvky jsou většinou velmi lesklé, obsahují geometrické tvary. Zdi jsou zdobené tapetami nebo různými stěrkami. Typickými materiály jsou kov, sklo, ale také beton. Interiéry jsou doplněné moderním uměním.

Provensálský styl

Provensálský je francouzský specifický venkovský styl, pro který jsou typické velké prosvětlené interiéry s velkým francozským oknem, ideálně do zahrady. V celým interiéru se objevují motivy levandule a oliv. Provensálský styl evokuje slunečné podnebí, svěží vůni a Cote D´Azur. Interiéry jsou vybaveny rustikálním nábytkem, tradičními handmade produkty. Vedle nábytku se objevují lampy s textilními širmy, lucerny, svíčky, lněné polštáře a přehozy. Okna zdobí rozevláté závěsy s kanýry. Používanými materiály jsou len, bavlna, kámen, dřevo nebo patina.

Venkovský styl

Venkovský styl symbolizuje návrat ke všemu, co připomíná venkov, přírodu a časy našich prababiček. Venkovský styl je navrhován tak, aby došlo k propojení s přírodou. Inspiraci nachází na anglickém a francouzském venkově, v Toskánsku. Navrací se tradiční řemeslná výroba, objevuje se eko - styl. Interiér je vybaven historickým nábytkem, převážně kredenci, příborníky, jídelními lavicemi, zdobené pozinkem a mědí. Vše je vyrobeno z přírodních materiálů, jako je len, bavlna, dřevo, sklo, kov a kámen. Barevné škále vévodí měkké tóny, písková, šedá, modrá, bílá.

Vintage styl

Vintage styl je kombinací mezi modernou a retrem. Jedná se o styl, který se navrací k tradici, původnímu bydlení s příběhem, interiérem, který měl osobitost a historii. Dává tak možnost zkombinovat tradici s moderními trendy. Interiéry jsou vybavené masivním nábytkem s určitou mírou patiny a omšelosti, zachovávají se trámy. Typickými prvky jsou závěsy, kanýry, přehozy, polštáře a tkané koberce. Vše se ladí do neutrálních a pastelových barev, květinových vzorů, kterým vévodí růže, jako potisk. Na zdech se objevují staré obrazové rámy, na poličkách svícny.

Chalet styl

Chalet je charakteristický svou vytříbeností horského stylu inspirován tím nejlepším ze švýcarských, italských a francouzských alp.

Specifické pro tento styl je použití drásaného dřeva, kůží, kožešin, čalounění a textilu, přírodního kamene a přírodních artefaktů.

Co tvoříme

Byty

Základem spokojeného a šťastného života je mít domov. Domov, ve kterém se cítíte bezpečně, pohodlně a vyhovuje vašemu životními stylu. Naši designéři se při návrhu nového bytového interiéru zajímají především o životní styl klienta. Snaží se odhalit jeho potřeby, zjistit, co od domova očekává, jaké jsou jeho představy a sny o novém domově, jakým způsobem žije. Vše stavíme na velké míře empatie a důvěry mezi klientem a designerem.

– Kuchyně

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Proto si zaslouží být vyrobena z kvalitního materiálu, být funkční a praktická. Současným trendem jsou obytné kuchyně, na které navazuje jídelna, která by měla být vybavena kvalitním stolem a pohodlným sezením. Vzhled a provedení kuchyně je tak velice důležité. Naši designéři navrhují kuchyně, tak aby zapadly do celkového interiéru a poskytly dostatek prostoru. Kuchyně jsou vyráběné z umělých i přírodních materiálů. nejčastěji se využívají lamino, umělý nebo přírodní kámen, dýha, sklo nebo nerez. Důraz je kladen na funkční a praktické rozdělení praktických zón, které zajišťuje bezpečnou práci.

– Koupelny

Proměňte vaši koupelnu v relaxační a uklidňující prostředí, které bude příjemné i na pohled. Naši designéři kombinují různé svěží barvy a kvalitní materiály, které jsou nadčasové a nepodléhají trendům, a zároveň kladou velký důraz na ergonomii a bezpečnost. Zaměřujeme se také na úpravu prádelny či dalších úložných prostorů v koupelně.

– Ložnice

Průměrný člověk prospí zhruba třetinu svého života, což je dostatečný důvod, proč by vaše ložnice měla být uklidňující, vkusně a designově zpracovaná tak, aby se vám v ní dobře usínalo. Naši designéři při úpravě ložnice klade důraz na kvalitu spánku, takže používají zejména zdravotně nezávadné materiály a zároveň stylové čalounění postele i nábytku, které perfektně zapadne do celkového designu. Zaměřujeme se také na řešení šaten a úložných prostor v ložnici a u veškerého zařízení používáme inteligentní systém - tedy elektronické fungování stínění, náladové osvětlení atd.

– Dětské pokoje

Dětský pokoj je pro děti místo, kde si mohou vytvořit svůj svět. Je to místo, kde se mají cítit bezpečně a rády v něm trávit svůj volný čas. Proto naši designéři při navrhování interiérů dětských pokojů kladou důraz na klid a pocit bezpečí. Vytvářejí inspirativní prostředí, kde se může rozvíjet dětská fantazie a jejich osobnost. Velice důležité je správně prostor rozčlenit. Musí být vymezen prostor na hraní, učení i odpočinek. Jelikož děti rostou jako z vody, je dobré pokoj vybavit nábytkem, který s dětmi porostem. Dětský pokoj musí mít dostatek úložných prostor. Používáme přírodní, zdravotně nezávadné materiály. Navrhujeme mimo dětských pokojů, i studentské nebo dívčí pokoje.

Restaurace

První dojem je velice důležitý a většinou rozhodující. U restaurací to platí dvojnásobně. Interiér restaurace sehrává důležitou roli. Ovlivňuje, zda nový zákazník zůstane, zda se bude cítit příjemně a jestli se do restaurace opět vrátí. Restaurace je prostor, kam by se lidé měli rádi vracet, dobře se najíst, ale také si odpočinout a relaxovat v příjemném a výjimečném prostředí. Interiér ovlivňuje nejen zákazníky, ale také personál, který se musí cítit příjemně a mohl tak podávat lepší pracovní výsledky. Proto je v dnešní době zcela normální využít služeb bytového - interiérového designéra nebo stylistu. Naši designéři se při návrhu na interiér restaurace zaměřují nejen na klienta, ale také na spotřebitele. Pomáhají s výběrem vhodného nábytku, osvětlení, tapet, ale také ubrusů, skla, porcelánu nebo funkčního textilu.

Sezónní rezidence

Prostor, který slouží jako pro kvalitní odpočinek, ať už má být na horách nebo u moře, musí být vyvážený, příjemný a útulně zařízený. Naši designéři kladou důraz na účelnost, navrhují vždy dostatek úložných prostor, v případě potřeby různé varianty spaní. Navrhují jak interiéry, tak i exteriéry. Sezónní rezidence musí mít dostatek míst na sezení, kvalitní osvětlení a působit uceleným dojmem.

Chalupy

Chalupy v přírodě jsou ideálním místem k odpočinku. Navoďte ve vaší chalupě příjemnou atmosféru díky přeměně jejího interiéru. Naši designéři při úpravě interiérů chalup používají především přírodní materiály (jako masivní dřevo, různé tkaniny atd.), které zapadnou do celého prostředí. Při úpravách rovněž používáme chytré ovládání vytápění, osvětlení, dostatečné zabezpečení pomocí inteligentního systému ovládaní na dálku a mnoho dalšího.


Design nemůže dělat každý

Stejně jako každý nemůže dělat zubaře, advokáta, řemeslníka či ředitele koncernu.

My to víme a proto Vám nabízíme naše služby.